Praca: Monter mebli

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Monter mebli
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/0344
OBOWIĄZKI:

-Montaż gotowych formatek meblowych. Przygotowanie gotowych mebli do sprzedaży, wraz z ewent. przeróbkami mebli. OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa na czas określony 19 m-ce MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-190 Mikołów PRACA W DNIACH I GODZINACH: Pn-pt 7-15

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. zawodowe - mile widziane w zawodzie stolarz. Doświadczenie: mile widziane przy obsłudze elektronarzędzi : (piły, wkrętarki itp.) oraz w stolarstwie.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych