Praca: Monter konstrukcji budowlanych

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Monter konstrukcji budowlanych
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0203
OBOWIĄZKI:
Montaż konstrukcji prefabrykowanych.Dodatkowe miejsce wykonywania pracy: teren całej RP, pracodawca zapewnia mieszkanie (wspólnie z innymi pracownikami) oraz dojazd z mieszkania na teren inwestycji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe: warunek mile widziany

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu