Praca: Monter konstrukcji aluminiowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Monter konstrukcji aluminiowych
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/22/0705
OBOWIĄZKI:

montaż, wiercenie, szlifowanie w konstrukcjach aluminiowych. Miejsce wykonywania pracy Bytom. Praca w godzinach 6.00-14.00. OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSOBY Z UKRAINY (znajomość języka polskiego nie jest wymagana).

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

wykształcenie średnie zawodowe lub zawodowe (np. ślusarz), umiejętności manualne, 1 rok doświadczenia lub ślusarz do przyuczenia na stanowisko montera

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu