Praca: Montażysta Mebli

Agata S.A. to sieć nowoczesnych salonów meblowych z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. Nasze sklepy zapewniają dostęp do artykułów różnych producentów z Polski i zagranicy oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Montażysta Mebli
Miejsce pracy: Katowice
Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało:
  • Montaż mebli pokojowych oraz kuchennych w Salonie Agata;
  • Prace pomocnicze związane z instalacją i montażem mebli;
  • Prace przygotowawcze przy budowie ekspozycji.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Dokładności oraz skrupulatności;
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zdolności manualnych;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Mile widziane doświadczenie w montażu mebli.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju
  • System wdrożenia pracownika
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Pakiet sportowy Medicover Sport
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Wczasy pod gruszą
  • Bonus Bożonarodzeniowy
  • Zniżki pracownicze

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Monter podzespołów automatyki przemysłowej

    Firma: Rockwell Automation Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Obowiązki: Obsługa linii produkcyjnej Safety Relays, ustawianie i praca na urządzeniach wchodzących w jej skład - praca na stanowiskach manualnych. Praca na podstawie planów, instrukcji itp. Dbałość o jakość produkowanych wyrobów i ich kontrola w zakresie...

    Dodane: dzisiaj

  • Monter elektronicznego wyposażenia maszyn i urządzeń

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    obsługa maszyn elektronicznych, przygotowywanie i podawanie komponentów do montażu, kontrola jakości. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: umiejętności manualne Wymagania inne: dobry wzrok, system 2 zmianowy od...

    Dodane: 2021-12-03

  • Monter-tynkarz

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

    Lokalizacja: śląskie/ Bieruń

    Prace związane z ociepleniem budynków; tynkowanie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Minimum dwu letnie doświadczenie w zakresie dociepleń i tynkowania budynków. Zdolności manualne. Praca na wysokościach....