Praca: Młodszy specjalista ds. IT

Ogłoszenie numer: 6926640, z dnia 2022-05-19

Jesteśmy jednym z 26 instytutów, tworzących Sieć Badawczą Łukasiewicz – trzecią największą sieć badawczą w Europie. Posiadamy kilkudziesięcioletnią tradycję. Nasze główne obszary działania to informatyka stosowana, informatyka techniczna oraz technologia informacyjna.

To ludzie tworzą firmę, dlatego dążymy do tego, by budować zespół ludzi identyfikujących się  z wizją i misją Łukasiewicz – EMAG, dobrze znających się na swojej specjalności i zaangażowanych w pracę.

Młodszy specjalista ds. IT

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • bezpośrednie wsparcie użytkowników systemów teleinformatycznych (helpdesk),
  • usuwanie/rozwiązywanie incydentów oraz problemów informatycznych,
  • diagnostyka stanu urządzeń IT oraz usuwanie ich awarii,
  • aktualizowanie bazy wiedzy i tworzenie dokumentacji technicznych,
  • wdrażanie aktualizacji i poprawek oprogramowania,
  • aktywny udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych,
  • relokacja sprzętu informatycznego zgodnie z potrzebami biznesowymi,
  • dbanie o dobry stan sprzętu informatycznego,
  • testowanie nowych funkcjonalności systemów IT.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • podstawowa znajomość sprzętu IT pod kątem konfiguracji, naprawy oraz konserwacji,
  • podstawowa znajomość i zrozumienie protokołów sieciowych i infrastruktury sieciowej,
  • umiejętność pracy w środowisku Windows,
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z Active Directory oraz Office365,
  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych LAN/WLAN
  • dobra organizacja swojej pracy oraz sumienność przy wykonywaniu zadań,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę w instytucie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w szkoleniach,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • prywatną opiekę medyczną PZU,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • stabilność zatrudnienia.