Praca: Młodsza księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Młodsza księgowa
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/1004
OBOWIĄZKI:

przygotowanie dokumentów do biura rachunkowego, wystawianie faktur, inne prace związane z prowadzeniem dokumentacji w firmie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie, znajomość podstaw rachunkowości

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu