Praca: Mistrz Budowy

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim poparta 72-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w zawodzie:

Mistrz Budowy
Miejsce pracy: Katowice
Obowiązki
  • organizowanie stanowisk i koordynacja robót prowadzonych przez podległe brygady,
  • nadzór nad przygotowaniem bieżących frontów robót,
  • prowadzenie rozliczeń materiałów i usług obcych,
  • prowadzenie gospodarki materiałowej i transportowo - sprzętowej na prowadzonym odcinku robót.
Wymagania
  • udokumentowane minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku mistrza lub inżyniera budowy,
  • wykształcenie minimum techniczne budowlane,
  • znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie,
  • dyscyplina i umiejętność pracy w zespole,
  • uzyskanie zdolności do pracy na wysokość na podstawie naszego skierowania na badania lekarskie.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • pełne ubezpieczenia społeczne od wynagrodzenia,
  • szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii dzieci, paczki mikołajowe, świadczenia Bożonarodzeniowe),
  • odzież i obuwie ochronne,
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się Spółce,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez udział w szkoleniach,
  • dofinansowanie do opieki medycznej.
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami