Praca: Menadżer

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Menadżer
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/21/0620
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie restauracją i koordynacja pracy podległych pracowników, kierowanie zespołem pracowników na obszarach restauracji, ponoszenie odpowiedzialności za powierzone mienie restauracji, wykonywanie i nadzorowanie czynności związanych z obrotem gotówki,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie