Praca: Mechanik Utrzymania Ruchu

Firma Dumat działa nieprzerwanie od 1991 r. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Mysłowice
Zadania:
  • bieżący nadzór nad prawidłową pracą parku maszynowego;
  • eliminacja usterek, awarii, planowanie serwisów, konserwacji maszyn;
  • modernizacje parku maszynowego.
Wymagania:
  • praktyczna wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn i urządzeń;
  • wykształcenie kierunkowe (zasadnicze zawodowe lub średnie o kierunku mechanik lub pokrewnym);
  • znajomość układów automatyki przemysłowej, umiejętność czytania schematów, znajomość rys. technicznego;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z 30-letnią historią.