Praca: Mechanik Technik Serwisu Karcher

Ogłoszenie numer: 5624049, z dnia 2021-10-04

Karcher Center Ocean Katowice - lider rynku urządzeń czyszczących Karcher w Polsce. Firma z 25 letnim doświadczeniem zatrudni Mechanika do naszego serwisu w Katowicach.

Mechanik Technik Serwisu Karcher

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Naprawa myjek wysokociśnieniowych, odkurzaczy, parownic, szorowarek marki Karcher.
  • Praca stacjonarna w Katowicach ul. Bocheńskiego 99 w godzinach od 9 do 17.

Wymagania

  • Znajomość podstaw mechaniki.
  • Znajomość podstaw elektryki.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP do 1 kv.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bardzo dobre warunki pracy.
  • Pracę w młodym zespole.
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne.