Praca: Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/1363
OBOWIĄZKI:
diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Mechanik / Młodszy mechanik

    Firma: EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Naprawa pojazdów ciężarowych Diagnostyka pojazdów ciężarowych Wykonywanie przeglądów Nasze oczekiwania: Doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych; ciągników i naczep Prawo...

    Dodane: 2021-12-01

  • Mechanik samochodowy / Mechanik maszyn budowlanych

    Firma: Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    Naprawa maszyn budowlanych np.: żurawi samojezdnych, koparek, ładowarek, koparko-ładowarek Naprawa samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych Dyspozycyjność Doświadczenie praktyczne w zawodzie Prawo jazdy kategorii B

    Dodane: 2021-11-30

  • Mechanik wózków widłowych

    Firma: Emtor Spółka z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Tychy

    Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz awaryjnych i bieżących prostych napraw urządzeń Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy Wymagania: Podstawowa znajomość mechaniki Oferujemy: Pracę w młodym i dynamicznym...

    Dodane: 2021-11-29

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone