Praca: Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0481
OBOWIĄZKI:
Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia stanowiska pracy.Wykształcenie: zawodowe, min. 1 rok doświadczenia zawodowego; zakres obowiązków: naprawa pojazdów samochodowych, wymiana oleju, filtrów, płynów, klocków ham. itp.; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik samochodów osobowych
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach