Praca: Manager Klienta

Manager Klienta

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Zabrzu w Obszarze Sprzedaży (Intermodal).

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami na rynku przewozów towarowych
  • Przygotowywanie ofert, analiz i prognoz handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie umów handlowych
  • Bieżący nadzór nad realizacją kontraktów obsługiwanych klientów
  • Monitorowanie rynku oraz identyfikacja potencjałów przewozowych
  • Udział w tworzeniu strategii sprzedaży dopasowanej do sytuacji rynkowej oraz tworzenie planów sprzedażowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Profil kandydata

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą i/lub obsługą klienta
  • Wykształcenie wyższe (preferowane transport, logistyka)
  • Dobra znajomość rynku Intermodal
  • Dobra znajomość branży kolejowej i zagadnień związanych z przygotowaniem transportu kolejowego krajowego i międzynarodowego
  • Praktyczne umiejętności technik sprzedaży i negocjacji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i /lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wysoka orientacja na osiąganie wyników
  • Umiejętność podejmowania inicjatywy, planowania i samoorganizacji pracy
  • Otwartość i wysoka orientacja na klienta
  • Ekonomiczne, analityczne i logiczne myślenie
  • Znajomość zasad organizacji przewozów kolejowych, prawa przewozowego - mile widziana

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dofinansowanie do studiów
  • Dofinansowanie edukacji i kursów językowych
  • Kursy Językowe
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą