Praca: Magister Farmacji / Technik Farmaceutyczny

Ogłoszenie numer: 7163322, z dnia 2022-07-01

Apteka Centralna

Firma posiada dwie apteki  prywatne na terenie Katowic.

Magister Farmacji / Technik Farmaceutyczny

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Praca na stanowisku magistra farmacji lub technika farmaceutycznego na umowę o pracę lub dodatkowe godziny. Obsługa pacjenta, zamawianie towaru, realizacja recept,

Wymagania

Doświadczenie na stanowisku magistra farmacji lub technika farmaceutycznego

Oferujemy

Oferujemy bardzo dobre wynagrodzenie podstawowe plus dodatkowa premia, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez uczestniczenie w szkoleniach, rozwijanie umiejętności sprzedażowych