Praca: Magazynier/operator wózka widłowego-branża automotive

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Magazynier/operator wózka widłowego-branża automotive
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/1653
OBOWIĄZKI:

Wykształcenie zawodowe, zdolności manualne, dokładność, staranność, zaangażowanie, wymagane uprawnienia na wózek widłowy; zakres zadań: załadunek towarów, oznaczanie materiałów, kontrola materiałów zgodnie z dokumentacją; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice;

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 do 4 860 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Magazynier

    Firma: Exorigo-Upos sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Jesteśmy wszędzie tam, gdzie robisz zakupy. Nasz sprzęt i systemy pracują zarówno w ogólnopolskich sieciach handlowych jak i sklepach osiedlowych. Tworzymy dobre produkty, które sam jako klient możesz sprawdzić w akcji: aplikacje sprzedażowe, systemy...

    Dodane: wczoraj

  • Magazynier magazynu wysokiego składowania

    Firma: BEL-POL

    Rozładowywanie dostaw, Praca z dokumentami, Kompletowanie zamówień, Dbanie o porządek w miejscu pracy, Załadunek aut towarem. Zaangażowania w powierzone obowiązki, Uczciwości i sumienności w wykonywaniu zadań, Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w...

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Mysłowice

    przyjmowanie dostaw towaru - wyładowanie dostaw z aut ciężarowych; planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów; załadunek zamówień do aut dosrtawczych; oznaczanie kartonów i metkowanie produktów; sprawdzanie zgodności...

    Dodane: 2022-07-04