Praca: Magazynier

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie. Wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób tworzących dynamicznie zmieniający się rynek telekomunikacyjny i masz ambicje realizować ciekawe projekty, zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Zabrze
Wymagania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie co najmniej zawodowe.
  • Znajomość pakietu MC Office.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Spostrzegawczość i umiejętność rozróżniania asortymentu o podobnym wyglądzie.
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie i wysyłanie materiału.
  • Przyjmowanie zamawianego materiału.
  • Rejestrowanie dokumentacji w systemie IFS.
  • Zabezpieczenie magazynu i mienia przed zniszczeniem lub utratą.
  • Systematyczne monitorowanie stanów magazynowych i efektywności wykorzystania powierzchni magazynowej.
  • Podejmowanie szczegółowych działań i czynności w ramach opisanych procesów, procedur i regulaminów.
  • Przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji materiału.
Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy).
  • Ciekawą i miłą atmosferę pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Karta multisport oraz dostęp do pracowniczej oferty Vectra.
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”