Praca: Magazynier

SFS International działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy i  oczywiście Polska.

Obecnie dla jednego z naszych polskich Klientów działającego w branży motoryzacyjnej poszukujemy pracowników do:

Magazynier
Miejsce pracy: Katowice
Obowiązki:
  • Praca ze skanerem magazynowym
  • Kompletowanie zamówień
Wymagania:
  • Chęć do pracy
  • Dokładność
  • Zaangażowanie
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
Oferujemy:
  • Stawkę godzinową 20 zł brutto/h
  • Możliwość pracy również w sobotę (50% płatne dodatkowo)
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego