Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Magazynier
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/1421
OBOWIĄZKI:
Rozładunek i załadunek kontenerów, układanie załadunków na paletach, ręczne foliowanie palet oraz oklejanie palet, kompletowanie zamówień przy pomocy skanera Motorola, sprzątanie hali magazynowej, pakowanie oraz oklejanie kartonów kodami kreskowym, umieszczanie kartonów na regałach, preparacja zamówień na wózku jezdniowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętności manualne
Uprawnienia: kierowanie wózkami jezdnymi z napędem silnikowym
Uprawnienia: znajomość obsługi skanera

Wymagania inne:

obsługa drukarki magazynowej do kodow kreskowych, obsługa skanera magazynowego typu Motorola MC900G, 30 h/tygodniowo, w systemie dwuzmianowym

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu