Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Magazynier
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/3092
OBOWIĄZKI:
- Dokładne sprawdzenie przyjmowanych towarów pod względem jakościowych i ilościowym. Oględziny pod kątem nienaruszenia, atestów, symboli, i sporządzenie protokołu w przypadku rozbieżności stanu faktycznego z zadeklarowanym przez dostawcę. Realizacja załadunków towaru, segregacja, kompletacja zgodnie z zamówieniami.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice + teren całej Polski według zleceń.- Godziny Pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Pracowitość
Uprawnienia: Sumienność
Uprawnienia: Dokładność
Uprawnienia: Zdolności manualne
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Staranność

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane. Mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach