Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Magazynier
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/22/1785
OBOWIĄZKI:
- Transport wyrobów/ materiału do procesów produkcyjnych- Magazynowanie wyrobów/ materiału- Raportowanie ruchów magazynowych w programie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego. Obsługa komputera oraz urządzeń biurowych, obsługa skanera, obsługa wózka elektrycznego podnoszącego, ręcznie prowadzonego, obsługa wózka widłowego (jeśli pracownik będzie posiadał uprawnienia UDT)

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach