Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Magazynier
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/22/0782
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie paczek zgodnie z dokumentacją dostawy, przygotowanie towarów do wysyłki. Rozmieszczanie paczek na przestrzeni magazynowej i ich zabezpieczanie przed uszkodzeniem, przeliczanie towaru i sprawdzanie terminów ich ważności.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: mołdawski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

[Inne] : Znajomość języka jest niezbędna z uwagi na konieczność komunikacji z brygadzistą w zakładzie pracy, w zespole sięposługuje językiem mołdawskim, wiec dla łatwiejszej współpracy, rozumienia zadań oraz dla ogólnej komunikacji potrzebnajest znajomość tego języka

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie