Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Magazynier
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/0522
OBOWIĄZKI:

prace magazynowe, kompletowanie i pakowanie zamówień

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik magazynu (k/m)

    Firma: Trenkwalder

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    zbieranie zamówień - praca przy użyciu skanera, pakowanie, etykietowanie, foliowanie paczek, obsługa wózka widłowego - niski skład (wymagane prawo jazdy kat. B), wykonywanie inwentaryzacji. dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22), ważne...

    Dodane: wczoraj

  • Magazynier/pakowacz

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

    Lokalizacja: śląskie/ Dąbrowa Górnicza

    oferta z projektu RPO - dla osób +30 pobranie wózka szuszarniczego ze stanowiska wychładzania, rozładowanie tac z produktem na stole wyładowczym lub bezpośrednio do pojemników zbiorczych, porcjowanie, ważenie, pakowanie produktu do opakowań przeznaczonych...

    Dodane: 2022-05-16

  • Magazynier

    Firma: Emerson Polska Sp. z o.o. Sp. k.

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    Wymagania: wykształcenie minimum zawodowe, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, gotowość do pracy w systemie 2 – zmianowym, uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi, umiejętność obsługi skanera, umiejętność pracy w grupie.

    Dodane: 2022-05-16

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone