Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Magazynier
Miejsce pracy: Bieruń
Numer: StPr/21/1479
OBOWIĄZKI:

Kompletacja towarów; rozkładanie towaru na półki; kontrola towaru przed wysłaniem do klienta; wystawianie FV na klientów; przyjmowanie zwracanych towarów od klienta i wystawianie korekt.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia.

Miejsce pracy:

Bieruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach