Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Magazynier
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0374
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie, wydawanie, pakowanie części motoryzacyjnych, utrzymywanie poprawnie towarów na przydzielonych regałach. Praca w godz. 9-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: obsługa komputera


Wymagania inne:

minimum zawodowe wykształcenie oraz obsługa komputera

Miejsce pracy:

Mysłowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Magazynier

    Firma: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu

    Lokalizacja: śląskie/ Bieruń

    odpowiedzialność za właściwą gospodarkę magazynową przyjmowanie towarów kompletacja i wydawanie towarów sprawdzanie zgodności dostarczanych/wydawanych towarów z zamówieniem rozładunek i załadunek utrzymanie porządku w magazynie i przestrzeganie zasad...

    Dodane: wczoraj

  • Młodszy magazynier (m/k)

    Firma: Trenkwalder

    Lokalizacja: śląskie/ Bieruń

    Zadania: obsługa produkcji, w tym magazynu automatycznego, praca ze skanerem, manualne przenoszenie opakowań, pojemników, materiałów w sektorach produkcyjnych. Wymagania: uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (min. II WJO), doświadczenie w pracy na...

    Dodane: 2024-10-16

  • Magazynier

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Mysłowice

    przygotowywanie produktów do wysyłki, przyjmowanie i wykładanie towaru, prace porządkowe. Praca w godz. 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: wymagane wykształcenie min. podstawowe lub zawodowe

    Dodane: 2024-10-15

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone