Praca: Magazynier-traser blach obróbek dekarskich

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Magazynier-traser blach obróbek dekarskich
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/21/0414
OBOWIĄZKI:

praca przy przymowaniu i wydawaniu towaru z magazynu, obsługa gilotynyi giętarki do blach. Trasowanie blach wg. zleceń do wykonywania obróbek blacharskich

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność pracy w zespole, brak przeciwskazań do pracy fizycznej

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach