Praca: Magazynier (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Magazynier (staż)
Miejsce pracy: Bieruń
Numer: StPr/24/1805
OBOWIĄZKI:
w załączeniu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, komunikatywność,

Miejsce pracy:

Bieruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Młodszy magazynier (m/k)

    Firma: Trenkwalder

    Lokalizacja: śląskie/ Bieruń

    Zadania: obsługa produkcji, w tym magazynu automatycznego, praca ze skanerem, manualne przenoszenie opakowań, pojemników, materiałów w sektorach produkcyjnych. Wymagania: uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (min. II WJO), doświadczenie w pracy na...

    Dodane: wczoraj

  • Magazynier

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Mysłowice

    Przyjmowanie, wydawanie, pakowanie części motoryzacyjnych, utrzymywanie poprawnie towarów na przydzielonych regałach. Praca w godz. 9-17 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne: minimum zawodowe...

    Dodane: 2024-10-19

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    kompleksowa obsługa procesów magazynowych i produkcyjnych, rozładunki dostaw, obsługa modułu magazynowego i produkcyjnego w systemie ERP, zatowarowanie magazynu, odpowiedzialność za porządek w magazynie z zachowaniem standardów 5S Wymagania konieczne:...

    Dodane: 2024-10-18