Praca: Magazynier-serwisant

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Magazynier-serwisant
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0330
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie dostaw, przygotowywanie towarów do załadunku, rozkładanie towarów w magazynie, sprawdzanie stnów magazynowych, kompletowanie, serwis stołów bilardowych i kijów bilardowych, dbanie o czystość w miejscu pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

umiejętności manualne, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach