Praca: Magazynier / Operator wózka widłowego

Ogłoszenie numer: 7434543, z dnia 2022-09-13

Spółka MINKON należy do Grupy Minkon.

Strategia firmy skupia się na producentach stali, a także właścicielach odlewni oczekujących wysokich standardów technicznych od naszych produktów oraz usług. W naszej działalności dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz infrastrukturą, jak również zasobami ludzkimi i produktami, a przede wszystkim - posiadamy odpowiednią motywację, aby spełniać oczekiwania odbiorców.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier / Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Opis stanowiska

  • obsługa wózków widłowych,
  • załadunek oraz rozładunek ciężarówek,
  • magazynowanie towaru przy użyciu narzędzi IT (SAP),
  • rozmieszczenie materiałów w magazynie,
  • przygotowywanie towarów do wysyłki,
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez Przełożonego,

Wymagania

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowania oraz chęci do pracy
  • odpowiedzialności, sumienności i dyspozycyjność
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych, dodatkowym atutem będzie uprawnienie do prowadzenia wózków wysokiego składowania,
  • wykształcenie minimum zawodowe.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, docelowo na umowę o pracę,
  • programy świadczeń pracowniczych ZFŚS oraz ubezpieczenie grupowe,
  • praca w przyjemnej atmosferze.