Praca: Magazynier - operator młyna (wyposażenie)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Magazynier - operator młyna (wyposażenie)
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1214
OBOWIĄZKI:
Mielenie tworzyw sztucznych. Oferta pracy przeznaczona dla osób niepełnosprawnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

orzeczenie o niepełnosprawności, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości do 3m

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Magazynier

    Firma: Auchan Polska Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia, Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną, Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie wykonywanych zadań, Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych, Nowe...

    Dodane: wczoraj

  • Magazynier

    Firma: Sanpro Synergy sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Dąbrowa Górnicza

    Kandydatom chcielibyśmy zaproponować: Zatrudnienie bezpośrednio u klienta Premie uznaniowe Peputat i bony po okresie próbnym Długofalowe współpracę Zakres obowiązków: Załadunek i rozładunek asortymentu Realizacja zamówień Alokacja asortymentu na...

    Dodane: wczoraj

  • Magazynier

    Firma: AGATA Spółka Akcyjna

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie firmy. Od kandydatów oczekujemy: Uprawnień na wózki widłowe; Elastyczności (praca...

    Dodane: wczoraj

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone