Praca: Magazynier / Obsługa suwnicy

BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali.

Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi, usługi cięcia oraz  prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profili zimnogiętych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier / Obsługa suwnicy
Miejsce pracy: Sosnowiec
Zadania:
  • Rozładunek towarów i umieszczanie ich zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • Załadunek towarów
  • Obsługa suwnicy
  • Przygotowanie towarów do wydania
  • Sprawdzanie zgodności dostaw i weryfikacja dokumentów
  • Dbanie o porządek w magazynie
  • Prawidłowe gospodarowanie odpadami
  • Kontakt z ciężkim ładunkiem
Wymagania:
  • Gotowość do pracy na zmiany
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy
  • Roczne doświadczenie na stanowisku MAGAZYNIERA (preferowane)
  • Pracowitość, zaangażowanie
  • Systematyczność i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Pracę na pełen etat
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zapewniamy szkolenia niezbędne do wykonywania pracy
  • Pracę w polskiej, stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • Pakiet dodatkowych benefitów (fundusz socjalny, dofinansowanie do urlopu, świąt, ubezpieczenie grupowe)
  • Organizujemy spotkania integracyjne