Praca: Lekarz / Dentysta

Ogłoszenie numer: 7437570, z dnia 2022-09-08

Instytut Stomatolologii

стоматологія - протезування та ендодонтія,

Lekarz / Dentysta

Miejsce pracy: Katowice

 

Opis stanowiska

стоматологія - протезування та ендодонтія,
Для проходження інтернатури або спеціалізації.

 

Wymagania

випускник, лікар-стоматолог

Oferujemy

Для проходження інтернатури або спеціалізації.
Випускник,
перевага жінка.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Lekarz Stomatolog (Endodonta)

    Firma: LUX MED Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    LUX MED Stomatologia otwiera w Katowicach nową placówkę . Poznaj naszą propozycję i dołącz do zespołu. Podejmując z nami współpracę możesz liczyć m.in na: Pracę w gabinecie wyposażonym w nowoczesny sprzęt medyczny oraz najwyższej jakości...

    Dodane: wczoraj

  • Lekarz Stomatolog (Ortodonta)

    Firma: LUX MED Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Praca w komfortowych warunkach w Klinice stomatologicznej LUX MED w centrum Katowic Oferujemy: Pracę w gabinetach wyposażonych w nowoczesny sprzęt medyczny oraz najwyższej jakości materiały stomatologiczne; Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów...

    Dodane: wczoraj

  • Lekarz Stomatolog Endodonta

    Firma: LUX MED Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Praca w Centrum Stomatologicznym Lux Med w Katowicach. Oferujemy: Pracę w gabinetach wyposażonych w nowoczesny sprzęt medyczny oraz najwyższej jakości materiały stomatologiczne; Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych - dla Lekarza oraz...

    Dodane: 2022-09-21

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone