Praca: Lakiernik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Lakiernik samochodowy
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/21/0440
OBOWIĄZKI:
Lakierowanie pojazdów
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykszt. zawodowe mile widziane,

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Lakiernik proszkowy lub pomocnik lakiernika

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    Lakiernik proszkowy lub pomocnik lakiernika do przyuczeniaPraca na 2 zmiany w godzinach 6.00-18.00 od poniedziałku do piątku Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: wykształcenie bez znaczenia, umiejętności:...

    Dodane: 2021-11-16