Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Kucharz
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/1380
OBOWIĄZKI:
obróbka termiczna potraw, grillowanie, wydawanie dań, dbanie o czystość stanowiska pracy, praca w godzinach: 9.00-17.00 i 16.00-24.00, oferta przeznaczona jest dla osób powyżej 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie, umiejętność gotowania i pracy w zespole

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu