Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Kucharz
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/2645
OBOWIĄZKI:

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia Wykształcenie: zawodowe; min. rok doświadczenia; zakres obowiązków: gotowanie zup, obiadów, przygotowywanie surówek, utrzymanie porządku w kuchni; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach