Praca: Kucharz sushi master

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Kucharz sushi master
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2136
OBOWIĄZKI:
- Przygotowywanie, kręcenie SUSHI. Kontakt z klientem. Zamawianie i przyjmowanie towaru. Dbanie o porządek na stanowisku pracy. Obsługa kasy fiskalnej.- Praca w równoważnym systemie czasu pracy w godzinach: 9:00-21:00 + soboty: 9:00-21:00 + niedziela: 9:00-21:00, 10:00-20:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku Kucharza Sushi Master. Wymagana umiejętność kręcenia SUSHI. Wymagana aktualna książeczka sanepidu lub aktualne orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach