Praca: Księgowy(staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Księgowy(staż)
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/23/0073
OBOWIĄZKI:
osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Księgowa / Księgowy

    Firma: Raven PL Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Opis stanowiska: Księgowanie faktur, dokumentów księgowych, wyciągów bankowych Kontrolowanie poprawności danych dokumentów księgowych i podatkowych Przeprowadzanie inwentaryzacji kont, uzgadnianie kont Uczestniczenie w procesie zamykania miesiąca i roku...

    Dodane: 2023-02-06

  • Księgowa / Księgowy

    Firma: S-3 Personal Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Tarnowskie Góry

    Wystawianie oraz księgowanie faktur i not księgowych Rozliczanie rozrachunków z kontrahentami i uzgadnianie sald Przygotowywanie i analiza zestawień związanych z zobowiązaniami Przygotowywanie przelewów wychodzących Bieżąca komunikacja z bankiem Weryfikacja...

    Dodane: 2023-02-05

  • Młodszy inspektor w dziale księgowości współnot mieszkaniowych

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    weryfikowanie faktur pod względem rachunkowym i merytorycznym, księgowanie faktur i wyciągów bankowych, sporządzanie poleceń księgowyc, zestawień, analiza sald kont księgowych, wysyłka korespondencji, segregowanie, porządkowanie i archiwizacja dokumentacji...

    Dodane: 2023-02-03

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2023 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone