Praca: Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Księgowa
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/21/1085
OBOWIĄZKI:
dekretowanie dokumentów, sprawy bieżące
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy
Uprawnienia: obsługa komputera i programów MS Office

Miejsce pracy:

Ruda Śląska


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Accountant

    Firma: KLDiscovery Ontrack Sp. z o. o.

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Job Description: Running invoicing process Recording AP and AR documents, bank statements Bank reconciliation Handle customer and employee accounts receivables/payables Preparing VAT reports under supervision of Senior Accountant Accounting for business trips of...

    Dodane: wczoraj

  • Księgowy / Księgowa

    Firma: KLDiscovery Ontrack Sp. z o. o.

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Opis Stanowiska: Księgowanie dokumentów Rozliczanie wyjazdów służbowych Sporządzanie deklaracji VAT z pomocą Starszego Księgowego Wspieranie zespołu w codziennych obowiązkach Przygotowywanie różnych raportów Bliska współpraca z Działem Księgowości...

    Dodane: wczoraj

  • Księgowy / Księgowa ze znajomością jęz. hiszpańskiego

    Firma: LOBO HR

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Zakres obowiązków: zamknięcia okresów księgowych naliczanie rezerw księgowanie wyciągów bankowych i uzgadnianie kont bankowych obsługa ewidencji środków trwałych rozliczenia międzyokresowych kosztów księgowanie faktur intercompany oraz uzgadnianie sald...

    Dodane: wczoraj

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone