Praca: Księgowa / Księgowy z językiem angielskim

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Księgowa / Księgowy z językiem angielskim
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 7-7-60357

Wraz z naszym Klientem – globalną firmą działającą w branży usług księgowych, kadrowych, podatkowych oraz prawnych - rozwijamy struktury nowego centrum usług biznesowych, poszukując osób na stanowisko:

Księgowego/Księgowej (praca 100% zdalna), w perspektywie kolejnego roku praca w systemie hybrydowym (biuro w centrum Katowic)

Zakres obowiązków:

  • prowadzeniu procesów księgowych w obszarze AP, AR oraz GL,
  • uczestniczenie w zamknięciach okresów rozliczeniowy, przygotowywaniu sprawozdawczości finansowej oraz podatkowej,
  • księgowanie transakcji w wewnętrznych systemach księgowych,
  • współpraca z klientami zewnętrznymi firmy na rynkach zagranicznych (np. UK/Irlandia/Holandia/Luksemburg/kraje nordyckie),
  • utrzymywanie kontaktu z biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi.
Wymagania:
  • min. 3 - letnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości,
  • preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • bardzo dobra praktyczna znajomość MS Excel,
  • gotowość do pracy 100% w trybie zdalnym, później w systemie hybrydowym pracy,
  • mile widziana znajomość systemu SAP,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, analityczne oraz organizacyjne.
Informacje dodatkowe:
  • możliwość zdobycia i rozwijania cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym zespole,
  • dołączanie do nowo tworzonych struktur dające realne możliwości rozwoju,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet benefitów.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”