Praca: Kosztorysant Instalacji Elektrycznych

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla jednego z naszych Klientów, generalnego wykonawcy obiektów przemysłowych, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Kosztorysant Instalacji Elektrycznych
Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie ofert technicznych z zakresu instalacji elektrycznych.
  • Opracowywanie specyfikacji technicznych na potrzeby procesu zakupowego oraz wycen.
  • Negocjacje z Klientami w zakresie rozwiązań oferowanych instalacji.
  • Współpraca z podwykonawcami, biurami projektowymi.
  • Techniczne wsparcie pracowników innych działów, w szczególności w obszarze wycen czy zapisów kontraktowych oferowanych instalacji.
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie techniczne.
  • Umiejętności przygotowywania kosztorysów instalacji elektrycznych na bazie katalogów norm.
  • Znajomości zagadnień związanych z wymaganiami dla części elektrycznej i sterowania na obiektach energetycznych oraz w zakresie wyprowadzenia mocy.
  • Umiejętności czytania rysunków koncepcyjnych i dokumentacji technicznej.
  • Doświadczenia w przygotowywaniu zapytań ofertowych i WTD dla instalacji elektrycznych / AKPiA.
  • Znajomość języka angielskiego / niemieckiego (mile widziana).
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce sektora energetycznego.
  • Przyjazna atmosfera pracy.
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe.