Praca: Kosmetyczka/stylistka paznokci

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Kosmetyczka/stylistka paznokci
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/22/1364
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, bezpieczeństwo i higiena pracy w salonie kosmetycvznym - szkolenie, prawidłowa dezynfekcja oraz sterylizacja narzędzi - szkolenie, obsługa klienta - dobranie odpowiednich metod do klienta, wykonywanie manicure oraz paznokci, wykonywanie henny oraz regulacji brwi, obsługa kasy fiskalnej oraz terminala, nauka doboru zabiegów pielęgnacyjnych pod klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie