Praca: Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/1110
OBOWIĄZKI:
RPO (GRUPA WIEKOWA POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA)- stylizacja rzęs,- stylizacja paznokci,- zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne i upiększające,- obsługa klienta,- sterylizacja w autoklawie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: kurs kosmetyczki
Uprawnienia: Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : Mike widziana ukończona szkoła kosmetyczna lub kursy kosmetyczne[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : Książeczka zdrowia SANEPIDU

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej