Praca: Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/1308
OBOWIĄZKI:

profesjonalna obsługa klienta, stylizacja rzęs i brwi, zabiegi kosmetyczne na twarz, manicure, pediciure,

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

wykształcenie średnie, kursy oraz szkolenia w/w zawodzie,

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Kosmetyczka

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, depilacja, wizaż, stylizacja paznokci żelem, hybryda, manicure, pedicure; oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne:...

    Dodane: wczoraj

  • Kosmetyczka

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

    Lokalizacja: śląskie/ Będzin

    Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, Farbowanie rzęs i brwi,zdobienie paznokci, wykonywanie makijażu, wykonywanie stylizacji rzęs, udzielanie porad kosmetycznych, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp, parafinowanie dłoni i stóp, wykonywanie...

    Dodane: wczoraj

  • Kosmetyczka / kosmetolog

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    manicure, pedicure, zabiegi na twarz i ciało, makijaż, depilacjia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: wykształcenie ierunkowe, minimum 1 rok doświadczenia, umiejętność stylizacji paznokci żelowych,...

    Dodane: wczoraj

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone