Praca: Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Knurów
Numer: StPr/24/1857
OBOWIĄZKI:
Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/DoposażeniaWykształcenie: średnie; doświadczenie nie jest wymagane; umiejętność obsługi klienta, zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów; kompleksowa obsługa klienta, sprzedaż kosmetyków; dwie zmiany - praca wg. grafiku; miejsce pracy: Knurów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetyczka
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Knurów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach