Praca: Kontroler jakości

Ogłoszenie numer: 7538529, z dnia 2022-09-30

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Sosnowiec

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w nadzorze i nad wykonaniem konstrukcji stalowych
  • doświadczenie w kontroli jakości produkcji stalowych
  • uprawnienia UT2
  • mile widziane uprawnienia MT, PT, UT

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Inżynier jakości ds. elektroniki

    Firma: BMZ Poland Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Czym się będziesz zajmować: testowaniem elektrycznym układów BMS (Battery Management System) i całych baterii testowaniem funkcjonalnym BMS w warunkach laboratoryjnych analizą jakościową i funkcjonalną hardware, udziałem przy analizach reklamacyjnych...

    Dodane: 2022-09-27

  • Kontroler jakości

    Firma: ManpowerGroup

    Lokalizacja: śląskie/ Mysłowice

    Zadania: Wykonywanie pomiarów i zleceń w oparciu o rysunek techniczny Obsługa narzędzi pomiarowych Ocena wizualna komponentów Wymagania: Gotowość do współpracy długofalowej Podstawowa znajomość rysunku technicznego Mile widziana znajomość narzędzi...

    Dodane: 2022-09-21

  • Specjalista ds. jakości / technolog żywności

    Firma: Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Wieszowa

    Kontrola jakości surowców w toku produkcji oraz produktu finalnego, sprawdzanie prawidłowości obróbki i pakowania, Pobieranie prób do badań milkrobiologicznych i ocena surowców i produktów, Szkolenie oraz kontrolowanie innych pracowników w zakresie...

    Dodane: 2022-09-06