Praca: Kontroler jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Kontroler jakości
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/1529
OBOWIĄZKI:
Czynności kontrolne na produkcji, kontrole wzrokowe, przepakowywanie, sortowanie, wypisywanie raportów, drobne naprawy, czyszczenie kontrolowanych elementów, prace korygujące jakość kontrolowanych elementów, kontrola jakościowa w trakcie procesu produkcyjnego, inne proste czynności w trakacie procesu produkcji, pomiary za pomocą przyrzadów kontrolno-pomiarowych, dokonywanie wyboru metody badania jakości materiałów (manualne i komputerowe) oraz działania wyboru, poslugiwanie się normami matraiałowymi i katalogami wyrobów, przygotowywanie detali do prób niszczących
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Obsługa prostych narzędzi kontrolno-pomiarowych, rzetelność, skrupulatność, umiejętnośc pracy z zespołemmiejsce pracy: ul. Łabędzka 47, 44-121 Gliwice , ul.Cielmicka 44, 43-100 Tychy oraz województwo śląskie, opolskie i teren Polski wg. zleceń

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 do 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach