Praca: Kontroler jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Kontroler jakości
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/3173
OBOWIĄZKI:
Czynności kontrolne na produkcji, kontrole wzrokowe, przepakowywanie, sortowanie, wypisywanie raportów, drobne naprawy, czyszczenie kontrolowanych elementów, prace korygujące jakość kontrolowanych elementów, kontrola jakościowa w trakcie procesu produkcyjnego, inne proste czynności w trakacie procesu produkcji, wsparcie procesu produkcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Obsługa prostych narzędzi tj. szlifierki, wkrętarkimiejsce pracy: siedziba pracodawcy ul. Łabędzka 47 Gliwice oraz na terenie Polski wg. zleceń

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 2 928 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach