Praca: Kontroler finansowy

Ogłoszenie numer: 5396438, z dnia 2021-08-25

INTROL S.A. – notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest podmiotem dominującym w stosunku do Grupy Kapitałowej INTROL.

Obecnie poszukujemy kandydatów do jednej ze spółek w Grupie na stanowisko:

Kontroler finansowy

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • kontrola realizacji projektów budowlanych w zakresie budżetu przychodów i kosztów przepływów
  • finansowych, marżowości projektu
  • ocena finansowa sporządzonych kalkulacji kontraktów handlowych
  • analiza kosztów i rentowności kontraktów
  • analiza odchyleń oraz analiza wykonania kontraktu vs plan/umowa
  • kontrola dokumentacji finansowej projektu
  • kontrola zaawansowania finansowego projektów
  • kontrola prawidłowości księgowań pod względem formalnym, rachunkowym
  • sporządzanie wewnętrznych raportów i analiz na potrzeby Zarządu i Dyrektora Finansowego
  • bezpośrednia współpraca z Kierownikami poszczególnych projektów

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera lub analityka sprawozdań finansowych
  • spółek giełdowych, budżetów oraz długoterminowych kontraktów budowlanych
  • wykształcenie ekonomiczne finansowe lub controllingowe
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości MSR i MSSF
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • znajomość programów Business Intelligence, Prophix, Excel, Knowledge Management, Lotus

Oferujemy

  • interesującą, samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju
  • narzędzia pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę