Praca: Konstruktor cad

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Konstruktor cad
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/21/0581
OBOWIĄZKI:

Projektowanie rysunków oraz przygotowywanie modeli 3D na obrabiarki CNC

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Projektowanie w systemie CAD/CAM w technologii firmy 3Shape
Uprawnienia: projektowanie 2D, modelowanie zespołów, tworzenie rzutów- autodesk investor course
Uprawnienia: AutoCAD - projektowanie komputerowe

Wymagania inne:

Znajomość NX na poziomie podstawowym, INVENTOR - poziom podstawowy, przygotowywanie modeli 3D na obrabiarki CNC, co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku projektant lub konstruktor w branży motoryzacyjnej, znajomość CAD, w tym SolidEdge, w tym moduł Surf

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 630 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich