Praca: Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń - "złota rączka"

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń - "złota rączka"
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/0776
OBOWIĄZKI:
prace konserwacyjne, naprawy bieżące i monitoring stanu technicznego elementów budynków, instalacji wewnętrznych, urządzeń oraz infrastruktury zewnętrznej budynku, drobne prace elektryczne, hydrauliczne, ślusarskie, naprawy mebli, malowanie, wykonywanie prac rzemieślniczych, w tym: drobnych prac ogólnobudowlanych, gospodarczych, itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, stan zdrowia umożliwiający pracę na wysokości, mile widziane uprawnienia energetyczne SEP G2, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu