Praca: Kierownik robót elektrycznych

Kierownik robót elektrycznych
Miejsce pracy: Mikołów
Zakres zadań
  • Nadzorowanie realizacji instalacji elektrycznych (wewnętrznych) na placu budowy,
  • Koordynacja praca własnej grupy inżynierów,
  • Nadzór i kontrola nad postępami prac, przygotowywanie obmiaru postępu robót,
  • Koordynowanie prac podwykonawców, harmonogramów, przeglądy ilościowe,
  • Kontrola kosztów oraz jakości, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji,
  • Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie.
Wymagania
  • Doświadczenie 2-letnie do na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu inwestycji kubaturowych lub przemysłowych
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności elektrycznej bez ograniczeń
  • Komunikatywność, sumienność
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • auto służbowe do użytku prywatnego oraz karta paliwowa
  • atrakcyjny system premiowy
  • kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.